O firmie TRIADA

Firma TRIADA została utworzona w 1994 roku jako spółka cywilna z siedzibą w Wałczu (woj. zachodniopomorskie).
W pierwszym okresie działalności firma zajmowała się produkcją mi. elektroniki - programatory do sterowania silnikami anten satelitarnych oraz precyzyjnymi obrotnicami anten satelitarnych, według własnych projektów, chronionych wzorami użytkowymi w Urzędzie Patentowym RP.

Produkcja nawilżaczy powietrza

Od 1996 roku została uruchomiona produkcja nawilżaczy powietrza, według rozwiązania technicznego chronionego patentem P 175936. Nawilżacze po kolejnych modernizacjach przeszły badania kliniczne, które zostały zakończone w 1999 roku. W ówczesnym okresie wyroby były certyfikowane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz posiadały badania bezpieczeństwa wyrobów.

Produkcja grzebieni TRIADA

W roku 1998 uruchomiono produkcję grzebieni przeciw wypadaniu włosów według rozwiązania technicznego chronionego patentem P 189369.

Sprzedaż w sieci telewizyjnej

W roku 2001 uruchomiono wersję grzebienia na rynek niemiecki pod nazwą „Beauty Comb”, która sprzedawana była mi. w sieci sprzedaży telewizyjnej na kanale HSE (Home Shopping Europe) satelity Astra.

Nowa siedziba firmy

Od roku 2003 funkcjonuje TRIADA Firma Produkcyjno Handlowa, której właścicielem jest Pan Andrzej Jaworski a siedziba firmy została przeniesiona do Kaźmierza koło Poznania (woj. Wielkopolskie).

Przeprojektowaliśmy i usprawniliśmy nasz produkt

Na przełomie 2008/2009 roku została wprowadzona kolejna wersja nawilżacza powietrza TRIADA. Kilkanaście lat badań, usprawnień, liczne Państwa sugestie, spostrzeżenia, rozwój technologiczny to wszystko zaowocowało przygotowaniem następnej wersji urządzenia TRIADA, między innymi o większej powierzchni filtra wydłużającej około trzy krotnie jego żywotność oraz zmieniliśmy system wymiany filtra uproszczając ją do niezbędnego minimum.

Zwiększenie efektywności urządzenia

Od sierpnia 2009 wprowadzony zostaje nawilżacz w wersji "turbo" a zmiany polegają na zastosowaniu dwubiegowego silnika, co spowodowało zwiększenie efektywności nawilżania i oczyszczania powietrza o ok. 30% na II biegu. Nawilżacze TRIADA w wersji ZA-1/G ("turbo") są wyposażone w bardzo praktyczny trójpołożeniowy i bryzgoszczelny wyłącznik.

Nowa turbina, sympozjum alergologiczne

Na początku 2010 roku zakończono prace badawcze i wprowadzono do produkcji nową turbinę o zmienionej geometrii. W lutym 2010 roku NAWILŻACZ TRIADA prezentowany był na sympozjum NOWOCZESNA ALERGOLOGIA, w którym uczestniczyli lekarze specjaliści z zakresu leczenia chorób układu oddechowego.

Badania w Instytucie Genetyki Polskiej Akademii Nauk

Od sierpnia 2011 roku prowadzone są badania w Instytucie Genetyki Polskiej Akademii Nauk w zakresie prac naukowo-badawczych dotyczących oceny mikrobiologicznej powietrza przed i po zastosowaniu urządzenia TRIADA.

Pozytywne wynik Badań urządzenia. Zapewniona Ochrona Prawna

We wrześniu 2012 roku zakończono badania pełne w zakresie bezpieczeństwa użytkowania nawilżacza TRIADA ZA1/H, w którym wprowadzono zmiany opisane w zgłoszonym patencie. Badania prowadzone były w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji.
W październiku 2012 roku wprowadzono do produkcji i sprzedaży nawilżacz TRIADA ZA1/H Premium.
Od grudnia 2012 roku nawilżacz TRIADA uzyskał ochronę prawną na terenie całej UNII EUROPEJSKIEJ jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany pod numerem Świadectwa Rejestracji 001355218-001

ocena czystości mikrobiologicznej powietrza przed i po zastosowaniu urządzenia TRIADA

W czerwcu 2013 roku zakończono badania naukowe w Polskiej Akademii Nauk, prowadzone w Instytucie Genetyki Roślin pod kierunkiem prof. dr hab. Małgorzaty Jędryczki. Badania dotyczyły oceny czystości mikrobiologicznej powietrza przed i po zastosowaniu urządzenia TRIADA, a prowadzone były prawie dwa lata. Swierdzono jednoznacznie, że "wymazy z wnętrza misy, tulei (pompy wody), ząbków grzebienia oraz wody sterylnej, nie wykazały obecności żadnych mikroorganizmów, nawet po 24 godzinach pracy urządzenia". Oznacza to doskonałe oczyszczanie powietrza poprzez działanie filtra suchego oraz filtra wodnego (powietrze przechodzi wewnątrz nawilżacza przez dwie kurtyny wodne a woda oczyszczana jest siłą odśrodkową, powstałą z opatentowanych, wirujących łopatek umieszczonych na końcu pompy wodnej).

Wiarygodny Partner w Biznesie

Przyznano naszej Firmie wyróżnienie za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii wiarygodnego partnera w biznesie. Certyfikat nadawany przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu w porozumieniu z Europejską Wyższą Szkołą Biznesu oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN.

W 2021 roku zakończono trwające niemal trzy lata prace projektowo - badawcze i wprowadzono do produkcji nową wersję Triady.

Model "KOMFORT plus" to sterowany elektronicznie nawilżacz - oczyszczacz. Wyposażony został w dodatkowe dwa tryby ciche oraz programy sterujące czasem pracy. Klasyczne przełączniki zostały zastąpione nowoczesnym sterowaniem dotykowym. Produkcja elektroniki do Triady również odbywa się w Polsce z czego jesteśmy dumni.

Wyróznienia dla Firmy oraz produkowanych przez nas urządzeń

Otrzymaliśmy prestiżowy Certyfikat „Firma Godna Polecenia” oraz "Wiarygodny Partner w Biznesie", nadawane przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, w porozumieniu z Radą Programową oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców LEWIATAN. Wyróżnienia te przyznane zostały za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie.

 

Aktualna oferta

Prowadzimy sprzedaż

Nawilżacza powietrza TRIADA ZA-1/He "KOMFORT plus"

w kolorach białym, niebieskim, czarnym

Nowoczesne podejście oraz trwałość naszych produktów

Firma prowadzi ciągłe doskonalenie produkowanych wyrobów, które należą do najnowocześniejszych i posiadają doskonałe opinie wydane nie tylko przez indywidualnych użytkowników ale i instytucje. Firma posiada szereg patentów i otrzymała wiele głównych nagród za produkowane wyroby na wystawach i targach krajowych oraz zagranicznych. Poszukujemy nowych rozwiązań technicznych wykorzystywanych w sprzętach gospodarstw domowych.

Triada

TRIADA Firma Produkcyjno Handlowa Andrzej Jaworski

ul. Piniowa 9
64-530 Kaźmierz
NIP 7651041529
tel: 604 220 398
e-mail: poczta@nawilzacz.pl

Firma wpisana do Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej.

Firma TRIADA ma nadany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego numer rejestrowy: 000008533, jako wprowadzający na rynek sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Zdrowie

Czystość

Relaks

Wypoczynek