Mamy świadomość, że w wielu miejscach bardzo ważne jest stworzenie spójnej aranżacji pomieszczenia. Dzieje się tak nie tylko w mieszkaniach i domach, ale także w biurach czy gabinetach. To właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy w sklepie online oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania w kilku wariantach – białym, biało niebieskim oraz czarnym. Dzięki temu możesz dopasować produkt do konkretnego wnętrza. Każdy z naszych oczyszczaczy powietrza z nawilżaniem posiada opatentowany system mechanicznego rozbicia wody, który generuje aerozol średniokroplisty. Może nazwa brzmi tajemniczo, jednak w rzeczywistości oznacza on mgłę wodną, która powstaje w naturze i rewelacyjnie nawilża górne drogi oddechowe człowieka. Dodatkowo usuwa z powietrza wiele zanieczyszczeń, takich jak smog, grzyby, bakterie czy pyły.
Polecamy nasze urządzenia szczególnie:

  • - dla dzieci – nie tylko na oddziały dziecięce w placówkach medycznych, do przedszkoli czy szkół ale i do pokoju dziecka,
  • - dla osób starszych – na oddziały geriatryczne czy do domów opieki,
  • - dla alergików – do pomieszczeń, w których spędzają najwięcej czasu.
Oferowane przez nasz sklep internetowy urządzenia są bardzo kompaktowych rozmiarów i można je stosować w każdym pomieszczeniu.

Oprócz nawilżaczy oczyszczaczy powietrza oferujemy również wymienne filtry. Dzięki nim będziesz mógł zapewnić sobie i swoim najbliższym czyste powietrze przez długi czas.