Nawilżacze powietrza Triada - sklep online

Mamy świadomość, że w wielu miejscach bardzo ważne jest stworzenie spójnej aranżacji pomieszczenia. Dzieje się tak nie tylko w mieszkaniach i domach prywatnych, ale także w biurach czy domach opieki. To właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy w sklepie online oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania w kilku wariantach – białym, biało-niebieskim oraz czarnym. Dzięki temu możesz dopasować produkt do konkretnego wnętrza. Każdy z naszych oczyszczaczy powietrza z nawilżaniem posiada opatentowany system mechanicznego rozbicia wody, który generuje aerozol średniokroplisty. Może nazwa brzmi tajemniczo, jednak w rzeczywistości oznacza on mgłę wodną, która powstaje w naturze. Dodatkowo usuwa z powietrza wiele zanieczyszczeń, takich jak chociażby smog, grzyby, bakterie czy pyły.
Proponujemy nasze urządzenia szczególnie do domów prywatnych, biur czy obiektów użytku publicznego. Szczególnie polecamy nasze nawilżacze:

  • - dla dzieci – na oddziały dziecięce w placówkach medycznych, do przedszkoli czy szkół,
  • - dla osób starszych – na oddziały geriatryczne czy do domów opieki,
  • - dla alergików – do miejsc, w których alergicy przebywają największą ilość czasu.
Oferowane przez nasz sklep internetowy urządzenia są bardzo kompaktowych rozmiarów i można je stosować w każdym pomieszczeniu.

Oprócz samych nawilżaczy powietrza oferujemy również wymienne filtry pakowane po dwie sztuki. Dzięki nim będziesz mógł zapewnić sobie i swoim najbliższym czyste powietrze przez długi czas.