Magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia pachnący przyprawami korzennymi, świerkiem i pomarańczą nadchodzi w nieubłaganie szybkim tempie. Nie odkładaj zakupów świątecznych na ostatnią chwilę i zadbaj o swój komfort psychiczny, fizyczny i finansowy.

Najlepiej sporządź listę zakupów oraz zrób porządny research wśród swoich najbliższych. Jakie prezenty sprawiłyby im radość, pomogły w codziennym życiu, zadbały o ich komfort bezpieczeństwo i zdrowie?

Wiemy, że listy do Świętego Mikołaja bywają wielostronicowe, zarówno tych najmłodszych jak i seniorów. Bywa i tak, że nasi najbliżsi nie mają sprecyzowanych potrzeb lub zapewniają je sami we własnym zakresie i to na wysokim poziomie.

Triada - najlepszy prezent

Nawilżacz powietrza TRIADA komfort plus jest idealnym prezentem dla wielu osób. Może to być prezent dla całej rodziny jak i upominek indywidualny.

Nawilżacz powietrza wirnikowo-ewaporacyjny w profesjonalny i bezpieczny sposób nawilża powietrze w naszym otoczeniu. Optymalnie nawilżone błony śluzowe oka, nosa i gardła są pierwszą, skuteczną tarczą ochronną przeciw bakteriom, wirusom i innym drobnoustrojom. Wprowadzając aerozol średniokroplisty do powietrza oczyszczamy je z pyłu, kurzu i smogu. Aerozol jest również genialnym ‘transportem’ dla naturalnych olejków eterycznych. Aby w pełni poczuć magię i zapach Świąt wystarczy kilka kropel olejku sosnowego, cynamonowego lub ulubionej relaksującej kompozycji zapachowej.

Nawilżacz - oczyszczacz powietrza jest niezbędnym urządzeniem i najwspanialszym prezentem dla rodzin z niemowlętami i małymi dziećmi oraz dla seniorów. Akurat te dwie grupy wiekowe łączy bardzo wrażliwy na infekcje i suche powietrze układ oddechowy. TRIADA przyniesie ulgę, ukojenie i spokojny sen o który trudno szczególnie w mroźne dni i w sezonie grzewczym.

Dla nastolatków i osób pracujących lub odpoczywających w otoczeniu komputerów, telewizorów lub innych sprzętów elektronicznych, TRIADA z funkcją jonizacji powietrza to strzał w dziesiątkę na liście prezentowej . Szybkie i sprawne zwiększenie wilgotności powietrza eliminuje dodatnie jony, dzięki czemu  powietrze jest czyste, rześkie i mniej naładowane elektrostatycznie.

Zdrowie  i bezpieczeństwo to jedno z najcenniejszych wartości dla wszystkich, niezależnie od wieku, zainteresowań czy statusu finansowego. Podaruj swoim najbliższym produkt skuteczny, przebadany klinicznie od polskiego producenta z 25-letnim doświadczeniem.