Jak pomóc dziecku przetrwać infekcje

Suche powietrze może szczególnie doskwierać podczas infekcji dróg oddechowych u dzieci. Możesz o nie z łatwością zadbać - wystarczy zakupić i uruchomić TRIADĘ!

Jaki nawilżacz i oczyszczacz dla noworodka?

Zbyt suche powietrze powoduje unoszenie się cząsteczek kurzu i wysusza śluzówkę małego dziecka. Kompletując wyprawkę dla nowego członka rodziny, wybierz nawilżacz i oczyszczacz powietrza dla noworodka – taki, który nie tylko jest skuteczny, ale też jego bezpieczeństwo jest potwierdzone badaniami.

Drukarnie, zakłady krawieckie, salony kosmetyczne a nawilżacz powietrza

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od czystego i właściwie nawilżonego powietrza w naszym otoczeniu. Optymalne nawilżenie może mieć wpływ również na... rozwój przedsiębiorstwa. Co to oznacza? I jakich przedsiębiorstw najbardziej może dotyczyć? Dowiesz się z artykułu.

Upały - jak sobie z nimi radzić?

W naszym innowacyjnym nawilżaczu Triada możesz łatwo uzyskać funkcję schładzania powietrza. Może przynosić ulgę w dni, kiedy gorące i suche powietrze jest nie do zniesienia, a co gorsza wdziera się do wnętrza domu. Jak w prosty sposób uzyskać ten efekt?

Pomoc w walce z alergią

Z alergenami mamy do czynienia nie tylko wychodząc na zewnątrz, ale również w domu przez otwieranie okien oraz przez obecność kurzu i roztoczy, które są wszędzie o każdej porze roku. Jak sobie z tym poradzić, kiedy regularne sprzątanie nie wystarcza, aby uniknąć symptomów alergii?

Jak utrzymać zdrowe powietrze w domu?

Warto zwrócić uwagę na jakość powietrza, którym oddychamy. Wszystko, co dostaje się do naszych płuc może mieć negatywny wpływ na ich kondycję. Z artykułu dowiesz się, jak utrzymać jego dobrą jakość w domu i czym powinno się charakteryzować, aby nie było szkodliwe dla Twojego zdrowia.

Filtry do nawilżacza TRIADA

Urządzenia służące do oczyszczania powietrza zostały doskonale przemyślane tak, aby powietrze, które dzięki nim otrzymujemy było zdrowe i bezpieczne. Dlatego też jednym z elementów naszego wodnego oczyszczacza powietrza TRIADA jest dodatkowy, suchy filtr.

Dolegliwości zdrowotne spowodowane suchym powietrzem

Jeśli zależy nam na dobrym samopoczuciu to powinniśmy nawilżać powietrze tak jak dzieje się to w naturze na przykład przy wodospadzie.
Jakie natomiast mogą być skutki nieprawidłowego poziomu nawilżenia? Jak go kontrolować? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule.

Nawilżacze dla szpitali, gabinetów lekarskich i przychodni

W szpitalach, gabinetach lekarskich i przychodniach mocno zwraca się uwagę na eliminowanie wszelkich zanieczyszczeń, a nawet i tworzenie sterylnych warunków w celu ochrony zdrowia pacjentów, lekarzy, pielęgniarek i pozostałych osób. Należy zadbać nie tylko o sterylność wszystkich narzędzi oraz powierzchni, ale przede wszystkim o jakość powietrza.

Nawilżacz a eliminowanie roztoczy z powietrza

Czasami regularne odkurzanie, wycieranie mebli za pomocą mokrej ściereczki i pranie pościeli w wysokiej temperaturze nie wystarczają, aby pozbyć się roztoczy. Aby zwiększyć ochronę przed nimi polecamy korzystanie z nawilżacza powietrza z funkcją oczyszczania, który odfiltruje zanieczyszczenia.

Jak prawidłowo czyścić i konserwować nawilżacz?

Podczas użytkowania tego typu sprzętu należy pamiętać, że wymagają one regularnego czyszczenia, aby zachowały swoje właściwości. Pamiętaj też, że dostępne na rynku rodzaje nawilżaczy powietrza znacząco się różnią, dlatego przed przystąpieniem do czynności konserwacyjnych zapoznaj się z dołączoną instrukcją obsługi.

Oczyszczanie powietrza w firmie i biurze

O jakość tego, co trafia do naszych płuc należy dbać szczególnie w pomieszczeniach, zwłaszcza jeśli spędzamy w nich większość dnia, czyli na przykład w biurze. Warto zwrócić uwagę nie tylko na dobrą wentylację budynku ale na oczyszczanie powietrza.

Nawilżanie dla seniora i w domach opieki

Podczas pobytu w domu opieki nadzwyczaj ważne staje się zadbanie o kompleksową obróbkę powietrza, czyli o właściwe nawilżenie powietrza oraz jego oczyszczenie. Gdy kaszlemy, a nawet gdy mówimy, drobnoustroje chorobotwórcze przedostają się do otoczenia.

Nawilżanie powietrza w przedszkolach i żłobkach

Suche powietrze w zamkniętych pomieszczeniach doskwiera nie tylko dorosłym, również dzieci mogą z tego powodu cierpieć na różne dolegliwości. W jaki sposób możemy zatem temu zaradzić?

Jaki nawilżacz powietrza wybrać dla alergika?

Osoby uczulone powinny zwrócić szczególną uwagę jaki aparat stosują, ponieważ w przeciwnym wypadku będą bardziej narażone na działanie zanieczyszczeń. Wśród różnych oferowanych urządzeń warto docenić polskie marki, które osiągnęły stabilną pozycję na rynku i ciągle rozwijają swoje produkty, by zapewnić ich użytkownikom prawidłowe funkcjonowanie.

Suche powietrze w domu - jak je prawidłowo nawilżyć?

Jakość życia domowników zależy od zadbania o kluczowe właściwości powietrza. Na komfort mieszkańców wpływa przede wszystkim temperatura i wilgotność. Aby poradzić sobie ze zbytnią utratą wilgoci, warto zaopatrzyć się w nawilżacz. Najnowocześniejsze modele, poza swoją podstawową funkcją, pozwalają również na pozbycie się bakterii i grzybów.

Oczyszczenie powietrza ze smogu i nie tylko

Współcześnie na coraz większe niebezpieczeństwa wystawiane są nasze drogi oddechowe. Oczyszczenie powietrza ze smogu, bakterii i innych szkodliwych czynników jest koniecznością nie tylko w przypadku przestrzeni publicznej, ale również w domach wielu z nas. Na szczęście istnieją na to stosunkowo łatwe metody – najnowszej generacji nawilżacze dbają nie tylko o odpowiednie nawilżenie, ale również o czystość powietrza.

Jaki nawilżacz powietrza kupić do pokoju dziecka?

Sztuczne ogrzewanie, bez którego trudno wyobrazić sobie współczesne mieszkanie, może niekorzystnie wpłynąć na komfort oddychania zwłaszcza w przypadku najmłodszych członków rodziny. Wielu rodziców decyduje się na wyposażenie pokoju dziecka w nawilżacz powietrza. Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę wybierając odpowiedni sprzęt.

Olejki aromatyczne do nawilżacza powietrza - jak działają?

Piękny zapach w domu pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców. Olejki eteryczne do nawilżacza powietrza fantastycznie działają na zmysły i skutecznie neutralizują nieprzyjemne aromaty. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie sprzęty tego typu mogą posłużyć do aromaterapii. Urządzenie marki Triada umożliwia dodanie do wody kilku kropli ulubionego zapachu, dzięki czemu można czerpać maksimum przyjemności z odpoczywania w domowym zaciszu.

Fakty i mity związane z nawilżaczami powietrza

Opinie powszechnie krążące w Internecie nie zawsze muszą być prawdą. Często zdarza się, że fakty potwierdzone badaniami i wiedzą przeplatają się z mitami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistym stanem rzeczy. Problem ten dotyczy również nawilżaczy, wokół których narosło wiele nieprawdziwych przekonań. Sprawdźmy, jakie fakty i mity można znaleźć w sieci.

Pomysł na prezent świąteczny

Zdrowie i bezpieczeństwo to jedno z najcenniejszych wartości dla wszystkich, niezależnie od wieku, zainteresowań czy statusu finansowego. Podaruj swoim najbliższym produkt skuteczny, przebadany klinicznie od polskiego producenta z 25-letnim doświadczeniem. Polecimy Tobie coś wyjątkowego.

Podejmij wyzwanie z oczyszczaczem - nawilżaczem powietrza TRIADA i zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych

Nadszedł czas na podsumowanie minionego roku, planowanie zmian oraz ustalanie postanowień w nadchodzącym roku. Częste posatnowienia dotyczą naszego zdrowia. Chcąc zwiększyć komfort oddychania zapraszamy do zapaznania się z czymś wyjątkowym.