Piękny zapach w domu pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców. Olejki eteryczne do nawilżacza powietrza fantastycznie działają na zmysły i skutecznie neutralizują nieprzyjemne aromaty. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie sprzęty tego typu mogą posłużyć do aromaterapii. Urządzenie marki Triada umożliwia dodanie do wody kilku kropli ulubionego zapachu, dzięki czemu można czerpać maksimum przyjemności z odpoczywania w domowym zaciszu.

Olejki aromatyczne do nawilżacza powietrza to znacznie lepsze rozwiązanie od zapachowych świec czy chemicznych środków odświeżających w atomizerach. Wybierając naturalne olejki, można korzystnie wpłynąć nie tylko na sferę psychiczną, ale również fizyczną. Odprężenie, jakie zapewnia przebywanie w pięknie pachnącym pomieszczeniu, bezpośrednio przekłada się na funkcjonowanie układu nerwowego oraz różnego rodzaju procesy biochemiczne. Urządzenie Triada dodatkowo zapewnia odpowiednie nawilżenie powietrza aerozolem średniokroplistym, jak przy wodospadzie, co wpływa korzystnie na komfort oddychania oraz stan nawilżenia skóry i błon śluzowych.

Dobór zapachu jest kluczowy dla osiągnięcia konkretnych efektów. Jeśli olejek ma zadziałać relaksująco i pomóc w odprężeniu po ciężkim dniu, warto zdecydować się na lawendę, pomarańczę lub melisę. Osoby, które mają problemy ze snem, również mogą spróbować walczyć z nimi tym sposobem – im w szczególności polecane są zapachy jałowca, tymianku oraz różane. Nawilżacz Triada dodatkowo generuje jednostajny szum rozbijanej wody, który także ułatwia dzieciom zasypianie.

Pobudzenie i solidną dawkę energii zapewnią za to zapachy geraniowe, pieprzowe oraz goździkowe. W czasie wykonywania obowiązków wymagających skupienia, do wody warto dodać kilka kropli aromatu trawy cytrynowej, który ułatwia koncentrację. Odpowiedni zapach może również korzystnie wpłynąć na odporność organizmu – wzmacnia ją cytryna oraz drzewo herbaciane. Produkty Triada pozwalają dodatkowo dbać o zdrowie oczyszczając powietrze z pyłów, smogu grzybów i bakterii.