Nadszedł czas na podsumowanie minionego roku, planowanie zmian oraz ustalanie postanowień w nadchodzącym roku. Żeby tylko na postanowieniach się nie skończyło - polecamy wdrażać zmiany małymi krokami.

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych są zmiany dotyczące naszego zdrowia i samopoczucia. Chcąc zwiększyć komfort oddychania i wzmocnić odporność organizmu proponujemy wprowadzić zmiany w swojej codziennej rutynie.

Triada - świeżość, komfort, zdrowie

ETAP I - codziennie rano i wieczorem przewietrz swoje mieszkanie

ETAP II - po porannym wietrzeniu pomieszczeń włącz nawilżacz powietrza TRIADA na tryb TURBO przez 30 min, następnie przełącz na III optymalny tryb pracy w opcji 20 min pracy - 40 minut przerwy

ETAP III - zadbaj o swój nastrój wieczorem – dodaj kilka kropel olejku lawendowego lub ulubionej kompozycji olejków eterycznych, która pozwoli na ukojenie nerwów i pełnowartościowy relaks

ETAP IV - po wieczornym otwarciu okien, włącz nawilżacz TRIADA na pierwszy, najbardziej cichy tryb pracy, który oczyści, zjonizuje ujemnie oraz zwiększy nawilżenie powietrza w sypialni, zapewniając komfortowe warunki do spokojnego i zdrowego snu.

Podejmij wyzwanie z nawilżaczem, oczyszczaczem powietrza TRIADA. Wprowadź do swojej codzienności odrobinę świeżości, komfortu i zdrowia.