Wydawałoby się, że każdy dorosły wie, co należy robić, kiedy jego dziecko się przeziębi. Kubek ciepłej herbaty z miodem i cytryną, zadbanie o nawodnienie, suplementowanie witaminy C, wizyta u lekarza i unikanie kontaktu z rówieśnikami - to niemalże oczywiste, jednak jest coś jeszcze, o czym warto pamiętać, a na co wiele osób zupełnie nie zwraca uwagi. Jest to jakość powietrza w domu!

Jakie powinno być powietrze w domu, aby dziecko czuło się lepiej?

Czyste, świeże i właściwie nawilżone. Dlatego też mimo wentylacji w budynku, pomieszczenia należy wietrzyć codziennie. Doskonale wiemy, że kiedy nadchodzi sezon infekcji, to na dworze może być zbyt chłodno na wielogodzinne wietrzenie. Co więcej, przez dogrzewanie pomieszczeń grzejnikami powietrze staje się suche. Rozwiązaniem wtedy będzie nawilżacz i oczyszczacz powietrza TRIADA.

Zbyt suche powietrze może szczególnie doskwierać podczas infekcji dróg oddechowych. Nadmiernie wysuszenie śluzówki będzie potęgowało jej podrażnienie oraz nieprzyjemne objawy, takie jak katar, ból gardła i kaszel. Kiedy w pomieszczeniu jest zbyt sucho, orgazm będzie próbował korzystać z wody zawartej w skórze i błonach śluzowych, przez co będą łatwiej ulegały uszkodzeniom. To z kolei sprawia, że są podatne na bakterie, wirusy i grzyby. Odpowiednie nawilżenie jest kluczem do stworzenia bariery ochronnej przeciw drobnoustrojom. Możesz o nie z łatwością zadbać - wystarczy zakupić i uruchomić TRIADĘ!

Inhalator? Stosuj nawilżacz i oczyszczacz powietrza TRIADA!

Przy męczącym kaszlu zazwyczaj zaleca się wykonywanie inhalacji. Jeśli masz TRIADĘ nie potrzebujesz dodatkowego urządzenia. Wraz z wodą w naszym nawilżaczu oczyszczaczu powietrza możesz umieścić olejki eteryczne i lekarstwa. Dzięki temu, że działanie TRIADY opiera się na emisji aerozolu średniokroplistego, urządzenie sprawdzi się również do inhalacji. Rozpylony płyn dotrze do błon śluzowych ułatwiając pozbycie się zalegającej wydzieliny oraz dostarczając nawilżenia tam, gdzie trzeba.