Suche powietrze w zamkniętych pomieszczeniach doskwiera nie tylko dorosłym, również dzieci mogą z tego powodu cierpieć na różne dolegliwości. W jaki sposób możemy zatem temu zaradzić? Oczywiście wybierając odpowiedni nawilżacz, który nie tylko zagwarantuje najlepsze nawilżenie układu oddechowego, ale i stworzy oczyszczony i zjonizowany mikroklimat w pomieszczeniu, w którym pobudzana jest aktywność umysłowa i ruchowa naszych dzieci.

Czym skutkuje zbyt niska wilgotność?

Zbyt suche powietrze może być między innymi skutkiem ogrzewania pomieszczeń. Wpływa ono negatywnie na panujące warunki pracy, nauki i zabawy. Osłabienie systemu odpornościowego idące w parze z szybszym rozprzestrzenianiem się chorób na zamkniętych przestrzeniach (np. grypy) niepotrzebnie naraża nas i nasze dzieci na częstsze zachorowania. Odpowiednio dobrane urządzenie filtrująco - oczyszczająco - nawilżające nie tylko zminimalizuje przenoszenie się infekcji poprzez respirację, ale i przeprowadzi kompleksową obróbkę powietrza, w tym zneutralizuje ładunki elektrostatyczne w otoczeniu.

Triada jako wydajny system nawilżania powietrza w przedszkolach i żłobkach

Oczyszczacz powietrza Triada wyróżnia się na tle innych urządzeń dostępnych na rynku. Zastosowane w nim innowacje technologiczne (opatentowany system rozbicia wody, filtr suchy oraz filtr wodny) wspomogą nawilżenie górnych dróg oddechowych i zredukują suchość błony śluzowej nosa. Wytwarzany aerozol średniokroplisty jak delikatna bryza morska najlepiej nawilży układ oddechowy bez uczucia wilgoci w powietrzu. Urządzenie Triada usunie również z otoczenia naszych dzieci chorobotwórcze pyły, grzyby i bakterie, co w ciągu dnia będzie miało zbawienny wpływ na ich samopoczucie. Ten opatentowany system mechanicznego rozbicia wody jest przystosowany do pracy ciągłej, a dzięki zastosowanej technologii doskonale spełni swoją funkcję w dużych placówkach takich jak przedszkola i żłobki (pomieszczenia do 50 m2, a kubatura do 130 m3). Triada wyrównuje również w procesie jonizacji ładunki dodatnie, wytwarzane przez znajdujące się w pomieszczeniach sprzęty elektroniczne, które mogą wywoływać bóle głowy i zmęczenie.

Zadbajmy o to, aby warunki do nauki i zabawy sprzyjały naszym pociechom. Wybierzmy taki nawilżacz powietrza, który dzięki swoim funkcjonalnościom pozwoli im utrzymać zdrowie i da energię w ciągu całego dnia.