Od pierwszych dni życia mały człowiek przystosowuje się do funkcjonowania na tym świecie. Dla rodziców oczywiście priorytetem jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków, aby rósł zdrowo i w bezpiecznym otoczeniu. W tym miejscu warto zwrócić uwagę na powietrze, jakie znajduje się w domu i jakim oddycha noworodek. Powinno być czyste i o odpowiedniej temperaturze, ale to jednak nie wszystko. Ważne jest również jego właściwe nawilżenie, które trudno uzyskać na przykład latem lub w sezonie grzewczym. Zbyt suche powietrze powoduje unoszenie się cząsteczek kurzu i wysusza tak wrażliwą przecież śluzówkę małego dziecka. Kompletując wyprawkę dla nowego członka rodziny, wybierz nawilżacz i oczyszczacz powietrza dla noworodka – taki, który nie tylko jest skuteczny, ale też jego bezpieczeństwo jest potwierdzone badaniami.

Dlaczego wybór nawilżacza i oczyszczacza Triada jest najlepszym wyborem?

Jest to urządzenie odpowiednie dla noworodków z kilku istotnych powodów:

1) Badania - potwierdzające jego bezpieczeństwo dla noworodków i skuteczność w oczyszczaniu i nawilżaniu dzięki przeprowadzonym badaniom przez Akademię Medyczną w Poznaniu - Klinika Pneumonologii Dziecięcej Instytutu Pediatrii. Zweryfikowano tam skuteczność nawilżania oraz rodzaj aerozolu, który generuje urządzenie. Badania trwały pół roku i były przeprowadzane w szpitalu z udziałem chorych dzieci cierpiących na przewlekłe zapalenie oskrzeli, nieżyty górnych dróg oddechowych i mukowiscydozę.

Urządzenie Triada zostało również przebadane przez Polską Akademię Nauk – Instytut Genetyki Roślin. Skuteczność oczyszczania powietrza była sprawdzana przez niemal dwa lata i została potwierdzona naukowo.

2) Aerozol średniokroplisty - Bliskość natury jest dla dziecka najlepsza. Nasza opatentowana technologia uzyskiwania aerozolu średniokroplistego, dzięki mechanicznemu rozbijaniu wody pozwala emitować cząsteczki wody tak, jak ma to miejsce przy wodospadach. Nie ma tutaj efektu “zraszania” otoczenia, chlapania i moczenia mebli dookoła.

3) Szum - Urządzenie podczas pracy wydaje szumiące dźwięki wtapiające się w tło. W modelu „KOMFORT plus” możemy zawsze wybrać jeden z czterech trybów pracy: cichy, średni, standardowy i turbo. Szum pomaga dzieciom zasnąć, przez co jest wykorzystywany w wielu zabawkach dla niemowląt. Triada może z powodzeniem przejąć rolę “Misia Szumisia”.

Przekonaj się sam i pozwól oddychać Twojemu dziecku wysokiej jakości powietrzem dzięki Triadzie!