Filtry do nawilżacza TRIADA - 5 sztuk

Filtry do nawilżacza TRIADA - 5 sztuk

37,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 1-2 dni

Pięć filtrów do nawilżacza powietrza Triada (5 sztuki to jeden komplet). Zamówienie to wybór ilości kompletów.

Ilość

Pięć filtrów do nawilżacza - oczyszczacza powietrza TRIADA (jeden komplet zawiera 5 jednakowych, oryginalnych filtrów).

Pasują do nawilżacza TRIADA w wersji PREMIUM, TURBO, STANDARD - czyli do wszystkich wersji z filtrem półkolistym.

W nawilżaczu - oczyszczaczu powietrza triada zastosowany został suchy filtr powietrza. Jest to filtr wstępny, którego zadaniem jest zatrzymanie grubszych zanieczyszczeń. Dzięki zastosowaniu tego typu ochrony przez wnętrze triady przechodzi znacznie mniej zanieczyszczeń, które zostają poddane drugiej fazie oczyszczania powietrza czyli oczyszczaniu wodnemu.

Suchy filtr powietrza jest bardzo ważny bo chroni nie tylko wnętrze ale przede wszystkim silnik i łopaty wirnika zasysającego powietrze. Wydłuża on znacznie cykl życia nawilżacza, oczyszczacza powietrza.

Dla człowieka, dla układu oddechowego, najważniejsze jest zastosowane w triadzie oczyszczanie wodne i codzienna wymiana wody. Dla urządzenia z kolei filtr suchy jest niezastąpiony i konieczny aby mogło ono długo i bezawaryjnie pracować.

Triada nigdy nie powinna pracować bez założonego, szczelnie dopasowanego filtra wstępnego. Wymiana filtra powinna następować po okresie od kilku do kilkunastu tygodni i uzależniona jest od występującego w danej okolicy poziomu zanieczyszczenia powietrza. Aby filtr był zawsze sprawny i aby przedłużyć jego żywotność wystarczy podczas odkurzania pomieszczenia odkurzyć górny korpus nawilżacza.

Wymiana filtra została uproszczona do minimum. Nie trzeba dysponować żadnymi narzędziami, nie trzeba nic rozkręcać. Wystarczy zdjąć ramkę mocującą filtr powietrza trzymając ją jedynie w miejscu gdzie znajduję się przełącznik i pociągnąć ku górze.

Zakładamy nowy filtr naklejką do dołu.

Montaż nowego filtra opisany został również w załącznikowej do triady instrukcji obsługi, wraz z kolorowymi zdjęciami pokazującymi gdzie i jak chwycić ramkę.

Wiemy że nasi najmłodsi użytkownicy czyli dzieci, mają różne pomysły i potrafią uszkodzić kratkę trzymającą filtr. Nasza firma służy w takiej sytuacji pomocą. Proszę pamiętać, że sprawna kratka gwarantuje szczelny montaż filtra.

Kolejna niepożądana sytuacja to zapchany filtr. Wówczas urządzenie nie tylko przestaje nawilżać ale i oczyszczać powietrze. Silnik nawilżacza przestaje być odpowiednio chłodzony i pracuje w niekorzystnych warunkach, co źle wpływa na jego żywotność.

Reasumując, dbając o filtr zapewniamy sobie długą i bezawaryjną pracę triady.

triada005

Zobacz także