Zrób głęboki wdech bez obaw

Powszechnie wiadomo, że jakość powietrza którym oddychamy ma znaczący wpływ na nasze zdrowie. W dzisiejszych czasach ogromny problem stanowi smog, najczęściej pojawiający się w dużych aglomeracjach. Są to pyły zawieszone w atmosferze (cząsteczki stałe), szkodliwe dla zdrowia związki chemiczne (na przykład tlenek siarki) oraz kancerogenne węglowodory przypominające szarą mgłę. O jakość tego, co trafia do naszych płuc należy dbać szczególnie w pomieszczeniach, zwłaszcza jeśli spędzamy w nich większość dnia, czyli na przykład w biurze. Warto zwrócić uwagę nie tylko na dobrą wentylację budynku ale na oczyszczanie powietrza.

Skutki oddychania zanieczyszczonym powietrzem

Nie bez powodu zwraca się uwagę na regularne wietrzenie pomieszczeń w szkołach i miejscach pracy. Oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, zawierającym szereg szkodliwych substancji może przyczyniać się do:

  • chorób układu oddechowego (w tym alergia, astma),
  • zawrotów i bólu głowy, a nawet migren,
  • senności i problemów z koncentracją,
  • ogólnego poczucia dyskomfortu - zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Nawracające choroby układu oddechowego powodują z kolei długie nieobecności pracowników, czego z pewnością chciałbyś uniknąć, jeśli jesteś właścicielem firmy. Oczyszczone powietrze jest więc jednym z warunków, jaki należy zapewnić pracownikom dla utrzymania ich dobrego samopoczucia oraz wysokiej efektywności.

Wybierz polski oczyszczacz powietrza do Twojej firmy!

Wyeliminuj ryzyko alergii oraz infekcji dróg oddechowych pracowników oczyszczając powietrze w biurze i innych miejscach w zakładzie pracy. Ogranicz ilość alergenów, zapobiegaj osadzaniu się kurzu i utrzymywaniu się nieprzyjemnych zapachów. W tym wszystkim pomoże Ci odpowiednio dobrane urządzenie - w naszej ofercie dostępny jest niezwykły sprzęt nie tylko oczyszczający powietrze filtrem wodnym, ale i wytwarzający jednocześnie aerozol średniokroplisty, którym nawilża powietrze jak wodospad. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci więcej informacji i doradzimy w wyborze, aby oddychało się zdrowiej i pracowało przyjemniej.